SOUS s.r.o.

STAVBY, OPRAVY A ÚDRŽBA SILNIC s.r.o.

Napsat novou zprávu


Jindřich Richtár ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ): Svedební vody z cesty do kanálu mezi Novým Světem a Slatinou

Dobrý den.  Na komunikaci mezi Slatinou a její místní částí  Nový Svět již drahnou dobu teče voda po cestě  a to od konce Nového Světa až dolů pod Slatinu . Je nezbytné ji svést do příkopů, které jsou po obou stranách cesty.   V některých místech dešťová voda podrývá okraj cesty a bere sebou štěrk, který se v zatáčkách hromadí, což je hlavně pro cyklisty nebezpečné .          Děkuji za včasnou opravu. 

P.S. Uvedená komunikace  mezi Slatinou, Novým světem až k  rozcestí  Výškovice -  Tísek   je v žalostném stavu a měla by se co nejdřív. rekonstruovat .       


pátek 28. duben 2017
Matej Martášek ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ): Pronajem nebo půjčení

Dobry den, chtel jsem se zeptat zda pronajímate nebo půjčujete dopravni znacky? Rekonstruji dům a v ramci stavebniho povoleni mam i zřizovat vodovodni pripojku a vjezd na pozemek. Bylo mi na zaklade prohlášení policii a spravy silnic narizeno vytycit dopravni značení... 

Dekuji za odpoved, s pozdravem Martášek


pondělí 24. duben 2017
Veselovsky p. ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ): Jsme sdružení firem.

Vážení přatelé.Je možná spoluprace.Shanime zakázky.My jsme sdružení stavebních,vyrobních a montážních firem.Mobil 702667208.


pátek 17. červen 2016
Jaroslav Kanko ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ): dopravní zrcadla

Dobrý den, kupuji nemovitost v Lubojatech a jediný výjezd ze dvora je v nepřehledné zatáčce. Dosavadní majitelé vyjížděli sporadicky a to za pomoci jednoho z nich, který se postavil na silnici a ukazoval, že je možno bezpečně vyjet. Z tohoto důvodu se chci zeptat, jestli vás mohu požádat o nainstalování dopravních zrcadel v místě výjezdu na silnici a co pro to mám udělat.

Děkuji za odpověď a zdravím, Jaroslav Kanko


pondělí 29. únor 2016
Petr Veselovsky ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ): Jsme sdružení firem.

Vážení přatelé.Je možná spoluprace.Shanime zakazky.My jsme sdružení stavebních,vyrobních a montážních firem.


sobota 16. leden 2016
 
Powered by Phoca Guestbook